Soul/Injoon

Injoon new photos / from new album

5. srpna 2010 v 12:59 | Hina[히나]
shu-i-cz.blog.cz

DN-A's InJun profile (info)

4. srpna 2010 v 21:19 | Hina[히나]
shu-i-cz.blog.cz
Jméno:Lee In Jun
Vystupuje pod jménem : InJun/ old Soul
Datum narození: 9.3.1992
Krevní skupina: O
Znamení: Ryby
Čínské znamení: Opice

Výška:175cm
Váha:56 kg

-InJun vystudoval Dong San Incheonovou střední školu

¨
english_________________

Name: Lee In Jun
Stage name: InJun/ old Husky
Birth Date: 9th march 1992
Blood type:O
Sign : Fish
Chinese sign: Monkey

Height: 175cm
Weight: 56kg

-InJun graduated at DongSan Incheon highschool

DONT COPY WITHOUT SOURCE!!!

Injun's short profile

18. července 2010 v 15:49 | Hina히나
shu-i-cz.blog.cz
 
 

Reklama