Rising/Karam

Karam photoshoot

9. srpna 2010 v 13:09 | Hina[히나]
shu-i-cz.blog.cz
-strašně zaujatej obličej žhe xDxDxD

Karam new photos / from new album

4. srpna 2010 v 21:49 | Hina[히나]
shu-i-cz.blog.cz
shu-i-cz.blog.cz

DN-A's Karam profile (info)

4. srpna 2010 v 13:59 | Hina[히나]
shu-i-cz.blog.cz

Jméno: |박현철| Park Hyun Chul
Vystupuje pod jménem : Karam/ raising(old)
Datum narození: 28.6.1991
Krevní skupina: B
Znamení: Rak
Čínské znamení: Koza

Výška:178cm
Váha:58 kg

-Karam vystudoval ChungDamskou střední školu

¨
english_________________

Name: Park Hyun Chul
Stage name: Karam/old Raising
Birth Date: 28th June 1991
Blood type: B
Sign : Crayfish
Chinese sign: Gooze

Height: 178cm
Weight: 58kg

-He graduated at ChungDam highschool

DONT COPY WITHOUT SOURCE!!!

Karam's short profile

18. července 2010 v 15:19 | Hina히나
shu-i-cz.blog.cz
 
 

Reklama