Kipalang/Jay

Jay - yellow photoshoot

7. srpna 2010 v 20:19 | Hina[히나]
shu-i-cz.blog.cz

Jay new photos / from new album

5. srpna 2010 v 12:39 | Hina[히나]
shu-i-cz.blog.cz

DN-A's Jay profile (info)

4. srpna 2010 v 13:49 | Hina[히나]
shu-i-cz.blog.cz

Jméno:Jeon Ji Hwan
Vystupuje pod jménem : Jay/ old Kipalang
Datum narození: 31.3.1994
Krevní skupina: A
Znamení: Beran
Čínské znamení: Pes

Výška:170cm
Váha:45 kg

-Jay vystudoval stejně jako Karam ChungDamskou střední školu

english_________________

Name: Jeon Ji Hwan
Stage name: Jay / old Kipalang
Birth Date: 31.3.1994
Blood type:A
Sign : Ram
Chinese sign: Dog

Height: 170cm
Weight: 45kg

-Jay graduated same as Karam at ChungDam highschool

DONT COPY WITHOUT SOURCE!!!!

Jay's short profile

18. července 2010 v 15:29 | Hina히나
shu-i-cz.blog.cz
 
 

Reklama