DN-A's Karam profile (info)

4. srpna 2010 v 13:59 | Hina[히나] |  Rising/Karam
shu-i-cz.blog.cz

Jméno: |박현철| Park Hyun Chul
Vystupuje pod jménem : Karam/ raising(old)
Datum narození: 28.6.1991
Krevní skupina: B
Znamení: Rak
Čínské znamení: Koza

Výška:178cm
Váha:58 kg

-Karam vystudoval ChungDamskou střední školu

¨
english_________________

Name: Park Hyun Chul
Stage name: Karam/old Raising
Birth Date: 28th June 1991
Blood type: B
Sign : Crayfish
Chinese sign: Gooze

Height: 178cm
Weight: 58kg

-He graduated at ChungDam highschool

DONT COPY WITHOUT SOURCE!!!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 zuzka zuzka | Web | 4. srpna 2010 v 14:02 | Reagovat

moc hezkej bllog! :-)

2 MUDr.Kiwi* MUDr.Kiwi* | Web | 4. srpna 2010 v 14:03 | Reagovat

roztimily xD

3 Scarlien* Scarlien* | E-mail | Web | 4. srpna 2010 v 15:16 | Reagovat

jo to je dobrý.. hlavní je že už nemaj hlad :DD  .. máš hezký Lay >_>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama