DN-A's Jay profile (info)

4. srpna 2010 v 13:49 | Hina[히나] |  Kipalang/Jay
shu-i-cz.blog.cz

Jméno:Jeon Ji Hwan
Vystupuje pod jménem : Jay/ old Kipalang
Datum narození: 31.3.1994
Krevní skupina: A
Znamení: Beran
Čínské znamení: Pes

Výška:170cm
Váha:45 kg

-Jay vystudoval stejně jako Karam ChungDamskou střední školu

english_________________

Name: Jeon Ji Hwan
Stage name: Jay / old Kipalang
Birth Date: 31.3.1994
Blood type:A
Sign : Ram
Chinese sign: Dog

Height: 170cm
Weight: 45kg

-Jay graduated same as Karam at ChungDam highschool

DONT COPY WITHOUT SOURCE!!!!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 [°ßam] [°ßam] | Web | 4. srpna 2010 v 13:51 | Reagovat

8-)

2 Maty Maty | Web | 4. srpna 2010 v 13:53 | Reagovat

Ahoj,
vyrábím ručně vyráběné šperky a ostatní doplňky :-) Budu rád, když si něco objednáš :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama