DN-A's InJun profile (info)

4. srpna 2010 v 21:19 | Hina[히나] |  Soul/Injoon
shu-i-cz.blog.cz
Jméno:Lee In Jun
Vystupuje pod jménem : InJun/ old Soul
Datum narození: 9.3.1992
Krevní skupina: O
Znamení: Ryby
Čínské znamení: Opice

Výška:175cm
Váha:56 kg

-InJun vystudoval Dong San Incheonovou střední školu

¨
english_________________

Name: Lee In Jun
Stage name: InJun/ old Husky
Birth Date: 9th march 1992
Blood type:O
Sign : Fish
Chinese sign: Monkey

Height: 175cm
Weight: 56kg

-InJun graduated at DongSan Incheon highschool

DONT COPY WITHOUT SOURCE!!!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 kllira kllira | Web | 4. srpna 2010 v 21:30 | Reagovat

právě to jsem chtěla vědět!!!díky

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama