Mika/White profile (info)

18. července 2010 v 16:59 | Hina히나 |  White/Mika
shu-i-cz.blog.cz

Jméno:Lee Soo Hoon
Vystupuje pod jménem : Mika /old: White
Datum narození: 28.6.1990
Krevní skupina: B
Znamení: Rak
Čínské znamení: Kůň

Výška:178cm
Váha:58 kg

- Mika vystudoval KyungDongovu střední školu, umí hrát na piano a má mladšího bratra

english_________________

Name: Lee Soo Hoon
Stage name: Mika/old White
Birth Date: 28th June 1990
Blood type: B
Sign : Crayfish
Chinese sign: Horse

Height: 178cm
Weight: 58kg

-Mika graduated at KundDong's highschool, can play piano , has younger brother


source:soompi,google,wiki

Don't copy without source !!


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 suju-kyu suju-kyu | 18. července 2010 v 17:05 | Reagovat

naprostej souhlas, Kyu je NEJ ;-) ...konečně taky někdo, kdo ho má nejradši :D  ;-)

2 Bibi Bibi | Web | 18. července 2010 v 17:05 | Reagovat

hezky..

3 Aru$h Ningyo Aru$h Ningyo | Web | 20. července 2010 v 12:50 | Reagovat

Jeeeeeeeeeeeeeeeeee...... woooow..... hezu blogíseq....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama